RoxOts Exclusive

www.RoxOTS.pl

Ogłoszenie

ONLINE

www.RoxOTS.pl

#1 2008-11-25 08:41:41

Lisciu

Użytkownik

Balansacja

Niedawno Rubix robil "balansacje" profesj,jednak proponuje ulepszyc troche pala...
Knight dobrze wali z lapy (bez skojarzen) i grana,Sorc/Druid ciezko ubic bo maja duzo many i tera/vis hury sa silne bo maja male exuhasted,a pall ?
Z exevo mas san wali (115 palek) w ludzi po 120 max,ass stary maja 45 atc o 20 mniej niz wczesniej,wale z nich moze o 100 wiecej niz z enchantow ale szybko sie koncza wiec sa bezuzyteczne.Exori con nie dziala,exori san tez gowniane.Pal powinien zadawc spore obrazenia bo do zabicia tak ciezkii tez nie jest...

Wiec proponuje zwiekszyc obrazenia od mas sana,naprawic exori con i dac mu dobre obrazenia,zwiekszyc atc assassin starow albo dodac jakiegos questa na te kusze o ktorych slyszalem...


Lisciu nie pekuje - pomaga zmniejszyc lvl... Lisciu nie kradnie - bierze, co mu sie nalezy... Lisciu nie grozi - uswiadamia o przyszlosci... Lisciu nie rozkazuje - stanowczo doradza... Lisciu nie klamie - przedstawia swoja wersje wydarzen... Lisciu nie ucieka - tylko spieszy sie do depo...

Offline

 

#2 2008-11-25 13:19:20

bodzio

Użytkownik

Re: Balansacja

tutaj ziomek sie poczeńści z tobą zgodze bo moze hity mozna troche poprawic ale bez przesady a zabic go latwo ?niesondze poniewaz jego exura san daje mu cale życie i raczej cienżko go uwalic:)

Offline

 

#3 2008-11-25 13:40:10

Lubie Kabanosy

Użytkownik

Re: Balansacja

Lisciu no nie do konca masz racje bo jezeli wykonalo by sie wszystkie twoje propozycje PALL zostalby pewnie BOSSEM

Co do zabijania pallka.. Totalna bzdura  pallka otoz naprawde ciezko zabic ).. Z tego co widzialem knighci nawet szybciej padaja.. Co do tego juz dajcie spokoj. Po 1 moze uzywac uhuw.. , po 2 ma exure sa, vite , gran , Smp - 400-500 many ^^ co wystarcza calkowicie nie wspominajac o Spiritach i ze mozna sdkowac i strzelac z assassin jesdnoczesnie .. Wiec moim zdaniem to powinno zostac bezmian..

A zeby ulepszyc troszke Palla proponuje
Naprawic te exori con.. (exori san , mas wlasnie dopiero teraz jest normalne)
Lisciu zauwaz ze masz dopiero 115 lvl a za mieisac jak ktos wbije 300 lvl pallkiem to takjakbys chcial to hity by mial po 800 w ludzi..

A wiec napewno by sie sprzydalo

Assassiny 65 atk i zeby troche wolniej schodzily
Naprawic Exori con )..
Wiecej raczej nei trrzeba bo przeciez jest dosc mocny f atak wiec assassina leca jak niewiem...

                 
                 I przypominam pall moze zucac paralyze rune


Viss HERE!!!
          One Shot , One Kill Not Luck Just Skill

Offline

 

#4 2008-11-25 14:16:30

Lisciu

Użytkownik

Re: Balansacja

Nie chodzi mi o to ze pall latwo pada,raczej o hity.mam 92 skilla i z ecnhata wale max 400 ;/  A assy stary wala moze 150 wiecej ale w ludzi rzadko wejdzie powyzejj 300 ;/ a koncza sie szybko wiec jezezli zwieksza  ass star atc i naprawia exori con lub dadza nowe kusze to bede szczesliwy.


Lisciu nie pekuje - pomaga zmniejszyc lvl... Lisciu nie kradnie - bierze, co mu sie nalezy... Lisciu nie grozi - uswiadamia o przyszlosci... Lisciu nie rozkazuje - stanowczo doradza... Lisciu nie klamie - przedstawia swoja wersje wydarzen... Lisciu nie ucieka - tylko spieszy sie do depo...

Offline

 

#5 2008-11-25 16:43:46

Lubie Kabanosy

Użytkownik

Re: Balansacja

No I masz racje zrobic to co mowisz i nic dodac nic ujac ) Tylko czy szanowny Rubix wogule wie ze ma forum?


Viss HERE!!!
          One Shot , One Kill Not Luck Just Skill

Offline

 

#6 2008-11-25 17:02:58

Rzur

Prawa ręka Szefa

Re: Balansacja

@bodzio & Lubie Kabanosy
przeanalizujcie swój tekst pod kątem błędówortograficznych ;d

@up
uwierz mi że wie...

@topic
naprawa exori con wygląda dość mizernie, na kazdym otku zawsze jest z tym mega problem (nie ma poprawnej formułki) hity z enchenta i starsów będą zmienione (to jest konieczne) i pewnie leczenie u palka zostanie osłabione, bynajmniej do tego będe namawiał Rubixa... bo tibia nie wyglada tak, zeby paladin leczył się lepiej od knight`a...

W każdym razie jak macie jeszcze jakies sugestie to piszcie...


http://img367.imageshack.us/img367/281/beziepn6.png                  http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku !
http://www.usersigs.com/site/data/media/11/367553.png
http://www.usersigs.com/site/data/media/9/Google.gif
http://www.usersigs.com/site/data/media/9/operauser_By_Vishal.png

Offline

 

#7 2008-11-25 18:56:10

Lubie Kabanosy

Użytkownik

Re: Balansacja

Rzur a o co ci chodzi z moja ortografia ?


Viss HERE!!!
          One Shot , One Kill Not Luck Just Skill

Offline

 

#8 2008-11-25 19:14:25

Samarka

Użytkownik

Re: Balansacja

@ Rzur

A naprawa Exori Con jest az tak ciezka ? Czy moze np. skrypt Exori Hur nie moze posluzyc jako podstawa a zmienic poprostu graficznie i pare drobniejszych elementow pozmieniac by dzialal b. skutecznie?


http://members.lycos.nl/lod007/Hellsing/Hellsing_Banner4.gif


Impure Souls... Be Carefully Cause I'm Dangerous Enough To Bite You ...

Offline

 

#9 2008-11-25 19:36:15

MagicSoon

Użytkownik

Re: Balansacja

Tak wiec jak Pierolle płakał, że Knight jest słaby i wogóle nie może się wbić w potwora, a tym bardziej w człowieka tak teraz wbija sie po 800 z "Exori Grana". a z "Exori Hura"  po 500 minimalnie.. Teraz gra Palem jest bezsensu z assassin starów wbija się po 400 w potwory max, a w ludzi już nie wspomnę.. Exori San jest do dupy wali po 50.. Exori Con nie działa.. Exevo Mas San jest juz calkiem do dupy wali po 150~.. a Knight z Exori Grana + Łapyy (19:25 You lose 710 hitpoints due to an attack by Boogiechild.) + jeszcze dojdzie hit z łapy i palek składa sie na combo.. Rubix tak ulepszyłeś knighta ze teraz nie ma jak go zabić, wali po 1k combosy.. Bez sensu ulepszyłeś tego knighta w stosunku do paladyna.. Aż Mi się tu nie chce grać, a robić nowego chara nie mam czasu

Offline

 

#10 2008-11-25 19:52:20

Lisciu

Użytkownik

Re: Balansacja

Niech all profki moga zostac,chodzilo mi o to ze palek slaby a nie ze inne sa lepsze.Mi tam to pasuje ze knight po tyle wali,ale palek za malo na pewno.


Lisciu nie pekuje - pomaga zmniejszyc lvl... Lisciu nie kradnie - bierze, co mu sie nalezy... Lisciu nie grozi - uswiadamia o przyszlosci... Lisciu nie rozkazuje - stanowczo doradza... Lisciu nie klamie - przedstawia swoja wersje wydarzen... Lisciu nie ucieka - tylko spieszy sie do depo...

Offline

 

#11 2008-11-25 20:22:25

MagicSoon

Użytkownik

Re: Balansacja

Nie to jest bezsensu wlasnie przed chwila od 2 knightow na combo padlem.. bezsens teraz bez sensu bedzie po 1k niedlugo wszyscy beda walic lepiej zrobic wszystkim rowne i mniejsze hity..

Offline

 

#12 2008-11-25 21:15:42

Lisciu

Użytkownik

Re: Balansacja

Na roxie tez knight po tyle walil :] Za to knight jak dostanie paraliza to sie leczyc nie moze


Lisciu nie pekuje - pomaga zmniejszyc lvl... Lisciu nie kradnie - bierze, co mu sie nalezy... Lisciu nie grozi - uswiadamia o przyszlosci... Lisciu nie rozkazuje - stanowczo doradza... Lisciu nie klamie - przedstawia swoja wersje wydarzen... Lisciu nie ucieka - tylko spieszy sie do depo...

Offline

 

#13 2008-11-25 22:46:13

Lisciu

Użytkownik

Re: Balansacja

Co do knightow to proponuje ulepszyc im ghp i uhp,100ek padl od 2 ed (60,95) i 115 pala,z lekka lipa jak dla mnie.


Lisciu nie pekuje - pomaga zmniejszyc lvl... Lisciu nie kradnie - bierze, co mu sie nalezy... Lisciu nie grozi - uswiadamia o przyszlosci... Lisciu nie rozkazuje - stanowczo doradza... Lisciu nie klamie - przedstawia swoja wersje wydarzen... Lisciu nie ucieka - tylko spieszy sie do depo...

Offline

 

#14 2008-11-26 07:33:36

MagicSoon

Użytkownik

Re: Balansacja

a pall pada jeszcze szybciej

Offline

 

#15 2008-11-26 15:52:54

Samarka

Użytkownik

Re: Balansacja

Elder Druid - Najsilniejszy aktualnie na servie

Master Sorcerer - praktycznie to samo co wyzej ;f lepsze bojowe 0 leczacych ;p

Elite Knight - "combo" mode powyzej 1k

Royal Palladin - najgorszy mozliwy do wyboru aktualnie char, po obnizeniu atk ass starom oraz magii stal sie nic niewarty, dmg kiny z exori i exori gran maja tez stosunek do skilla u palla lvl i m lvl do Exori San/ Exori Con/ Exevo Mas San ... co mi po Exura San gdy zwijam sie po 1 combo i to z m shieldem??

Tyle mam do powiedzenia na ten temat osobiscie ja


http://members.lycos.nl/lod007/Hellsing/Hellsing_Banner4.gif


Impure Souls... Be Carefully Cause I'm Dangerous Enough To Bite You ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-swiat.pun.pl www.anty-troll.pun.pl www.fuzjaot.pun.pl www.4zsh.pun.pl www.scholandia.pun.pl