RoxOts Exclusive

www.RoxOTS.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

ONLINE

www.RoxOTS.pl

#1 2008-11-15 19:27:22

Kriss

Użytkownik

Nie robic reseta

Witam,
ci co teraz siedzą na 'helpie' na pewno wiedzą o co chodzi. Proszę wypowiadajcie się tutaj czy powinien być reset czy nie.
Ja osobiście uważam, ze nie. Czemu? Bo po co, kazdy z wyzszym lvlem i skillami (a chyba ich zdanie jest ważniejsze od jakiś graczy co przed chwilką wbili) uważa, że nie ma sensu. GM mówi, że to dla Nas lepiej bo padaliśmy na  lagach. Ale większość z Nas uwaza, ze nie czujemy się pokrzywdzeni wiec nie powinno być resa. Piszcie tutaj Swoje zdanie.

Offline

 

#2 2008-11-15 19:30:42

Kowol

Użytkownik

Re: Nie robic reseta

JESTEM ZA TYM ABY NIE BYLO RESA CHAROW!

Offline

 

#3 2008-11-15 22:31:14

Kriss

Użytkownik

Re: Nie robic reseta

Hm... Skoro już dawno wszystko zostało wyjaśnione, że nie będzie resa, wszystko zapisane etc. etc. to chyba już można zamknąć temat ?^^

Offline

 

#4 2008-11-16 10:35:55

Rubix

Główny Administrator

Re: Nie robic reseta

Chcialem was poinformoac ze Res charow mozliwe ze  bedzie konieczny , dlatego ze na dedyku moze zdarzyc sie taka sytuacja ze nie bedzie czytal tej bazy danych bo bedzie inne kodowanie , Jezeli zajdzie taka sytuacje nie mam innego wyjscia , res bedzie , jezeli jednak wszystko bedzie wporzadku RESA NIE BEDZIE ! to nie jest teraz ja chce albo nie chce , zrobie tak jak  bede musial bo nie mam innego wyjscia , wolicie roxa bez resa z lagami czy roxa od poczatku ale bez lagow , wezcie pod uwage ze poznaliscie juz tereny , mozecie sobie zaplanowac doskonaly start i zostac najlepszym , jak by nie patrzec mieliscie tylko po 20 lvl .. to nie jest duzo.Jest jedna mozliwosc naprawy dedyka , reinstalacja wszystkich skladnikow i instalacja nowego innego OS , on moze nie czytac bazy danych , bedzie wszystko robione na okolo i na sile byle by dzialalo , musicie mnie zrozumiec. Lecz jezeli bedzie taka opcja , resa nie bedzie , wszystkie pytania ,sugestie prosze kierowac  tym temacie , Musicie tez sie postawic  mojej sytuacji , ja tez chce zeby bylo jak najlepiej.

Tymczasem czy ten 20 lvl jest taki wazny ? nadrobicie to i bedziecie jeszcze lepsi , RoXOTS to nie 20 lvl , RoXOTS to wiele nowych terenow ktorych nie bylo wczesniej , wiele nowych questow,nie robcie afery i jezeli bedzie res przyjmijcie to ze spokojiem.

Dzisiajszy rox bedzie juz z updatem , zostana napraione niektore bugi ktore wczoraj zauwazyliscie , zostala takze zmieniona troszke mapka, juz niedlugo odkrycie noych questow i tereno , obiecuje wam , gra tutaj nie wyjdzie wam na marne.

Chcialem jeszcze zaznaczyc ze te lagi to nie nasza w ina tylko serwera dedykoanego.

Pozdrawiam ..
God Rubix.

Offline

 

#5 2008-11-16 10:56:02

Kowol

Użytkownik

Re: Nie robic reseta

A wiec, jezeli bedzie to konieczne to oczywiscie nie sprzeciwie sie poniewaz od dawna czekalem na rox ots'a i z powodu 25lvla nie zakoncze na nim gry, lecz oczywiscie jezeli nie byloby resetu postaci bylbym jecsze bardziej szczesliwy ;]

Your's Kowol

Offline

 

#6 2008-11-16 10:58:11

Samarka

Użytkownik

Re: Nie robic reseta

Ciekawe ...

Mi osobiscie res w zaden sposob nie przeszkadza ... uwazam ze przedewszystkim trzeba zajac sie stabilizacja serwera. Bez lagow szybciej wytrenuje sie/ wbije lvl/ wylooci cos jak bez lagow ... jedyna uwaga - przy okazji mozna by zmniejszyc Xp Rate ... bo przy takim Power Gamerzy wbija 100 i beda tepic kazdego za to ze np. "buty mi sie nie podobaja" badz "nie ma 50 gp mi dac na statek" (dla PA kazda wymowka dobra).

Jesli bedzie potrzeba resetu charow - ja jestem za i masz moje blogoslawienstwo xD ... wiekszosc graczy i tak wroci ... nie zaleznie od resa ... a jak lagow nie bedzie nowi zastapia starych. Kwestia ... czasu i cierpliwosci.


http://members.lycos.nl/lod007/Hellsing/Hellsing_Banner4.gif


Impure Souls... Be Carefully Cause I'm Dangerous Enough To Bite You ...

Offline

 

#7 2008-11-16 11:04:56

Drimex

Użytkownik

Re: Nie robic reseta

Jak musi byc to niech bedzie res....... Wbicie wiekszego lvl bez lagow to tylko formalnosc ;] A co do skili itd to kwestia paru godzin zeby odrobic

Ostatnio edytowany przez Drimex (2008-11-16 11:14:09)

Offline

 

#8 2008-11-16 11:05:43

Tutroni

Siatkasz

Re: Nie robic reseta

Oczywiście, też jestem za restarem charów. Nadrobi sie to w jeden dzień i bedzie wieksza frajda.Pozatym jak patrzyłem na wasze chary to wszyscy po 5-6 dedów.

Sugestie ? Proszę bardzo...Zmniejszyc hity potworków, zmiejszyc hity knighta, palladyna, sorca, druida.Te hity sa katastroficzne.po 150 z exevo frigo hur 18 druid wali ? a 8 lvl knight na 50 skilla po 300 ? To samo sie dotyczy Paladyna i Sorca.Mniejsze Hity, wolniejszy exp.I chyba o to chodzi...zeby grać długo a nie wbic 273+ lvl
i potem gra Ci sie znudzi,bo nie masz co robić.

Exp i Skille w dół Szanowny Panie

A co do lagów...staraj sie ogierze


http://images43.fotosik.pl/31/4d0b60ff3d0e15b7.jpg

Offline

 

#9 2008-11-16 11:10:45

Samarka

Użytkownik

Re: Nie robic reseta

Tutroni - dmg knighta i pala wynika z tego ze na zwyklym otsie w bazie danych jest wadliwy "armor system" ^^ armor poprostu male znaczenie ma w skryptach mobow w wielu wypadkach ... (nie koniecznie tu ale nie wykluczone to)


http://members.lycos.nl/lod007/Hellsing/Hellsing_Banner4.gif


Impure Souls... Be Carefully Cause I'm Dangerous Enough To Bite You ...

Offline

 

#10 2008-11-16 11:18:00

Drimex

Użytkownik

Re: Nie robic reseta

Tutroni to jest wlasnie urok tego servera
a po 2 mowimy ze odrobienie tych lvl to kwestia jednego dnia jak ots dopiero wczoraj ruszyl

Offline

 

#11 2008-11-16 11:23:26

Kowol

Użytkownik

Re: Nie robic reseta

Omg sama~ nic sie w exp ratach nie zmieni... jest tak jak bylo na poprzednim roxie jak sie cos nie podoba to wypierdalaj..

Offline

 

#12 2008-11-16 11:32:48

Tutroni

Siatkasz

Re: Nie robic reseta

Oj Kowol Kowol....On/a chce tylko pomoc.Zobacz wbijesz sobie 300 lvl w miesiac i co potem bedziesz robić ?
Ja wiem ze od 250 lvl jest nudna gra...


http://images43.fotosik.pl/31/4d0b60ff3d0e15b7.jpg

Offline

 

#13 2008-11-16 11:35:28

Samarka

Użytkownik

Re: Nie robic reseta

Kowol ale to ty mowiles ze odchodzisz jak res global tibia dalej szuka noobkow wiec pedz! Zawsze potrzebowali noobkow do padania

A exp rate dla twojej informacji z x50 spada do x 5 wiec sie zmieni -.- (baka!) a jak nie wiesz to zamilcz, bo urok osob twojego pokroju jest taki - "duzo mowie, malo robie, gdy nie wiem o co biega mowie jeszcze wiecej"


http://members.lycos.nl/lod007/Hellsing/Hellsing_Banner4.gif


Impure Souls... Be Carefully Cause I'm Dangerous Enough To Bite You ...

Offline

 

#14 2008-11-16 11:54:41

Drimex

Użytkownik

Re: Nie robic reseta

Samarka moze nie jestes poinformowana ale x50 bylo na tescie a normalnie jest 5x

Offline

 

#15 2008-11-16 12:01:32

Kriss

Użytkownik

Re: Nie robic reseta

Samarka napisał:

A exp rate dla twojej informacji z x50 spada do x 5 wiec sie zmieni -.- (baka!) a jak nie wiesz to zamilcz, bo urok osob twojego pokroju jest taki - "duzo mowie, malo robie, gdy nie wiem o co biega mowie jeszcze wiecej"

Oomfg... n/c. Ale to było wiadome, od początku, że exp x50 jest tylko na chwilke. Kowolowi chodziło, że zostanie exp x5 -_-

A dla mnie ok, skoro musi być res, to niech będzie ^^.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.clanefp.pun.pl www.praetorians.pun.pl www.koty-i-psy-wojna-trwa.pun.pl www.naruto-time.pun.pl www.strzelnicarzeszow.pun.pl