RoxOts Exclusive

www.RoxOTS.pl

Ogłoszenie

ONLINE

www.RoxOTS.pl

#1 2008-12-10 12:37:46

MagicSoon

Użytkownik

Rubix

Rubix zacznij sie interesowac tym ots bo juz coraz mniej ludzi na nim gra..  Ludzi baujesz za free a botterom nie dasz bana tylko jakies warny ktorych tez nie dajesz to jest smieszne.. -.- juz polowa ludzi wie ze robisz ots tylko dla kasy ale jak juz robisz cos to rob to dokladnie.. Btw od kilku dni gracze maja cofki/lagi nie moga sie ruszac przez kilka minut wiec jak masz cos robic na odpierd*l to nie rob wogole..

Ostatnio edytowany przez MagicSoon (2008-12-10 12:57:12)

Offline

 

#2 2008-12-10 14:34:28

Lubie Kabanosy

Użytkownik

Re: Rubix

Dajcie sobie spokoj z tym otsem.. Bylo tak od zawsze i widze ze bedzie...

Mialem nadzieje ze teraz sie to zmieni ale nic z tego ..
Zakonczylem gre na dziejach Rubixach i wiem ze juz tu nie wroce.. Nic mnie tu nie trzyma oprocz kumpli ze starej wersji otsa i fajnych warow.. Reszta poraznka ale juz niechce mi sie tu grac wiec nara..
Totalnybezsens 10 osob na krzyz ...

   Mowie wam dajcie sobie spokoj bo ten ots i tak padnie i szkoda czasu.. Lepiej juz pograc na rl lub na porzadbym otsie a nie na *JA* otsie ..


Viss HERE!!!
          One Shot , One Kill Not Luck Just Skill

Offline

 

#3 2008-12-10 14:37:22

Lisciu

Użytkownik

Re: Rubix

Tez tu nie gram z rlami juz Viss masz jakiegos ots ?


Lisciu nie pekuje - pomaga zmniejszyc lvl... Lisciu nie kradnie - bierze, co mu sie nalezy... Lisciu nie grozi - uswiadamia o przyszlosci... Lisciu nie rozkazuje - stanowczo doradza... Lisciu nie klamie - przedstawia swoja wersje wydarzen... Lisciu nie ucieka - tylko spieszy sie do depo...

Offline

 

#4 2008-12-10 17:20:47

Kat De Down

Użytkownik

Re: Rubix

No i tu wam przyznam racje choc wyglada mi to na normalna ucieczke bo dostaliscie ladnie mowiac po dupce

Offline

 

#5 2008-12-10 17:23:17

Lisciu

Użytkownik

Re: Rubix

No kat nie pierdole ze dostalismy bo byl remis,to wy nigdy nie chcieliscie ob.Ja przestalem grac bo mialem ciagle kicki i lagi.


Lisciu nie pekuje - pomaga zmniejszyc lvl... Lisciu nie kradnie - bierze, co mu sie nalezy... Lisciu nie grozi - uswiadamia o przyszlosci... Lisciu nie rozkazuje - stanowczo doradza... Lisciu nie klamie - przedstawia swoja wersje wydarzen... Lisciu nie ucieka - tylko spieszy sie do depo...

Offline

 

#6 2008-12-10 18:57:53

Lubie Kabanosy

Użytkownik

Re: Rubix

Ja tam i tak z teamow przeskakiwalem codziennie i nie od tego ze padalem tylko mnie wkurwiali all ..
I polowa mnie niechciala tam i tu :S a polowa chciala xDD..

Lisciu tak mysle sobie spr ots oraculum.pl mi pasuje jak bys tam gral to napisz ja tez pogram a jak narazie na rl gram bo update i sie pobawie troche :d


Viss HERE!!!
          One Shot , One Kill Not Luck Just Skill

Offline

 

#7 2008-12-11 17:06:06

MagicSoon

Użytkownik

Re: Rubix

@Lisciu tez tu nie gram ;D ^^ Macie juz cos? ;>

Offline

 

#8 2008-12-12 13:06:10

Lubie Kabanosy

Użytkownik

Re: Rubix

Ja mam .. Grywalnosc podobna jak na roxie.. Ale Ots stoi od dawna i mam pewnosc ze nie padnie.. I najwazniejsze Gmowie bardzo starannie o niego dbaja 0 bledow ... I fajna mapka )..

wodzislawski.zapto.org ) wbijajcie jak chcecie :S


Viss HERE!!!
          One Shot , One Kill Not Luck Just Skill

Offline

 

#9 2008-12-12 13:57:52

Lisciu

Użytkownik

Re: Rubix

Ta,napewno 400+ lvle.


Lisciu nie pekuje - pomaga zmniejszyc lvl... Lisciu nie kradnie - bierze, co mu sie nalezy... Lisciu nie grozi - uswiadamia o przyszlosci... Lisciu nie rozkazuje - stanowczo doradza... Lisciu nie klamie - przedstawia swoja wersje wydarzen... Lisciu nie ucieka - tylko spieszy sie do depo...

Offline

 

#10 2008-12-12 14:10:28

Lubie Kabanosy

Użytkownik

Re: Rubix

Ale wiekszosc z nich nie gra ... A pozatym co z tego? ;] dosc szybko sie tam expi P. .Dawaj Lisciu . Ja mam ochote tam rozrobe zrobic bo kolesie sie zadza :S



70lvl juz wbilem

Ostatnio edytowany przez Lubie Kabanosy (2008-12-12 14:10:40)


Viss HERE!!!
          One Shot , One Kill Not Luck Just Skill

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poke-swiat.pun.pl www.scholandia.pun.pl www.fuzjaot.pun.pl www.anty-troll.pun.pl www.spis-ots.pun.pl