RoxOts Exclusive

www.RoxOTS.pl

Ogłoszenie

ONLINE

www.RoxOTS.pl

#1 2008-11-24 19:45:50

Lubie Kabanosy

Użytkownik

Wave, Paraliz

Na OTS jest kilka problemow dotyczacych Sie m.i.n Wave oraz paralizem..

Chodzi  o to ze wiekszosc stworkow bardzo szybko strzela Wave .. Drag chyba co sekunde...
I tak samo reszta stworkow. Niewiem dlaczego tak jest bo niemam znam sie na skryptach ale od kiedy players ma male exhsuted na frigo hur , tera,  exori mort. Tak samo stworki zajebscie szybo strzelaja. Przez co chyba kazdy potwierdzi ze latwiej zabic hero od draga......

Next to paraliz...
Paraliz jest strasznie mocny pomijajac to czy od stworka czy od czlowieka w takim razie od tego i od tego..

Wbilem sie na serpent spawn chcialem zrob up ,down mialem full mane i utani gran hur.. Niesteyt wyjsc se juz nie dalo... Paraliz jest taki ostry ze ledwo mozna chodzic . Tak samo mocna lizuje QUara pincher czy tez hydra ... A powinny o wiele slabiej??

Players? Mnie na 60 lvl Sparalizowal Tavvy wystarczyl 1 krok zeby pasc.. Mialem full mane i jedynie tavvy i jak marny knight zabil mnie .. A wiec jak widac paraliz jest zbyt mocny... Gdy go dostaniesz idziesz ok. 7 sec )...
I kolejna dziwna sprawa bez bohow masz paraliza ok 7-8 sec natomiast z bohami jakies 3...
I to jest kolejna dziwna sprawa bo kazdy wie ze bohy napewno nie daja takiego hasta zeby zmiejszylo to tak paraliza.....


A wiec moim zdaniem do naprawy jest
Wave - Stworkow
Paraliz - Ludzi - Stworkow
Bohy ....
  Dziekuje za uwage


Viss HERE!!!
          One Shot , One Kill Not Luck Just Skill

Offline

 

#2 2008-11-25 08:24:21

Lisciu

Użytkownik

Re: Wave, Paraliz

Paraliz niech zostanie tak jak jest,serpenty zawsze mocni paralizowaly i kazdy to wie,wiadome tez jak sie ma bohy+time ringa praliz jest dziadowy wiec co tu zmieniac ?


Lisciu nie pekuje - pomaga zmniejszyc lvl... Lisciu nie kradnie - bierze, co mu sie nalezy... Lisciu nie grozi - uswiadamia o przyszlosci... Lisciu nie rozkazuje - stanowczo doradza... Lisciu nie klamie - przedstawia swoja wersje wydarzen... Lisciu nie ucieka - tylko spieszy sie do depo...

Offline

 

#3 2008-11-25 11:21:01

Samarka

Użytkownik

Re: Wave, Paraliz

Nie jestem pewien ale "boh"y nie dodaja "speeda" w warunkach naturalnych (zalozenie) a przynajmniej tej roznicy nie widac u palladyna w przekroju 50-70 lvl (nie dodaje tych standardowych 20 lvli speeda :f) a przynajmniej u mnie tego efektu nie ma i u znajoemgo kiny na 100


http://members.lycos.nl/lod007/Hellsing/Hellsing_Banner4.gif


Impure Souls... Be Carefully Cause I'm Dangerous Enough To Bite You ...

Offline

 

#4 2008-11-25 13:45:29

Lubie Kabanosy

Użytkownik

Re: Wave, Paraliz

Nie mowie o Lisciu o jakies zniewalajacej zmianie na temat paraliza tylko troszke bo naprawde jest zwiekszony


Viss HERE!!!
          One Shot , One Kill Not Luck Just Skill

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-time.pun.pl www.strzelnicarzeszow.pun.pl www.koty-i-psy-wojna-trwa.pun.pl www.clanefp.pun.pl www.praetorians.pun.pl